Vánoční přání

Vánoční přáníProč se vlastně používájí vánoční přání? Odpověď je jednoduchá. Ne vždy je možné být se všemi, které máte rádi o Vánocích a vánoční přání je jediným možným prostředkem jak dané osobě sdělit, že ji máte rádi a že Vám není lhostejná, zejména o Vánocích.

Nejhezčí vánoční přání jsou ta, která sami nakreslíte či vyrobíte a vlastní rukou napíšete. Takové přání je hodně osobní a ze strany obdarovaného je vnímáno mnohem hlouběji než vánoční přání ostatní. Pokud však nejste zdatní malíři a dokonce nemáte inspiraci na výrobu originálního vánočního přání, nezoufejte, papírenské obchody nabízejí tisíce rozmanitých přání k Vánocům, které lze pořídit doslova za pár kaček. Některá tato přání mají již předepsaný vánoční verš a stačí podepsat. Tuto variantu bych však osobně volil až opravdu v krajním případě, neboť je velmi neosobní.

Vánoční přání a moderní komunikace

Doba se mění a čím dál tím více nám elektronika a zejména internet zasahují do života pod zámínkou zjednodušení se však připravujeme o kouzlo a atmosféru všeho, co jsme před tím museli řešit bez internetu. Ano i vánoční přání se stále více ubírají směrem elektronického odesílání.

Nejen, že mnoho lidí již delší dobu používá své mobilní telefony k hromadnému odesílání vánočních přání, které předtím opsali z nějakého blogu na internetu = zvěrstvo, ale dnes takto putují vánoční přání i formou e-mailů.

No a potom je tu poslední způsob odeslání vánočního přání a to jsou weby, které přímo tuto možnost nabízejí. Vy si zde vyberete obrázek, který bude přání obsahovat, doplníte text nebo vyberete některou ze šablon, dopíšete své jméno a necháte odeslat dotyčnému na e-mail.

Osobně si myslím, že internet a mobilní telefony postupně zabíjejí vše, co bylo na Vánocích vždy tak krásné. Máte na odesílání vánočních přání jiný názor? Napište nám níže do komentářů.

Vánoční přání

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*