Vánoce u moře

Vánoce u mořePokud máte potřebu obzvláštnit si vánoční svátky, co říkáte tomu, strávit Vánoce u moře? Mě osobně se tato myšlenka moc nezamlouvá, protože Vánoce u moře pro našince ztrácejí své kouzlo a je třeba si připustit hned několik rozdílů.

  • Vánoce jsou v zimě a se zimou máme všichni jistě spojený sníh. Vánoce bez sněhu sice zažíváme i u nás, ale například Vánoce 2009 byly opravdu sněhově vyvedené a z třpytivého sněhu a vůně ledového vzduchu vyloženě vánoční atmosféra čišela.
  • V zimních měsících slýcháte na ulicích krákání vran. Oproti tomu na Vánoce u moře budete spíše slyšet šum moře a křik racků.
  • O Vánocích pohodě přidává zapálený krb a teplem sálající obývací pokoj. U moře tak maximálně zapnutá klimatizace.

Pokud však patříte k těm, kteří chtějí Vánoce u moře strávit, věřím, že to může být zajímavá a nevšední zkušenost. Problém je, že pokud chcete být opravdu s celou rodinou, je pobyt u moře pro mnoho osob finančně náročnější.

Kam vyrazit na Vánoce u moře? No rozhodně jednou z nejteplejších destinací v tomto období bude Austrálie. Celkem teplé počasí je o Vánocích u moře na západním pobřeží afriky.

Už jste strávili vánoce u moře? Napište o svých zážitcích ostatním níže do komentářů.

Vánoce u moře

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*