Vánoce na horách 2011

Vánoce na horách 2011Trávit Vánoce na horách je specialitou posledních let, kdy mnoho z nás hledá vánoční změnu prostředí a vnímá konečně vánoční svátky jako dny klidu a pohody. Vánoce na horách v roce 2011 patří jistě k příjemným prožitkům a relaxaci, kterou si pracující zaslouží. Není však času na zbyt a horské hotely a chaty se již od léta plní objednávkami na strávení Vánočních svátků.

Tento příspěvek vzniká v srpnu 2011 a testovali jsme obsazenost některých horských středisek. Nechceme zde vypisovat, kde jsou ještě volná místa, ale podle našeho mini průzkumu jich je opravdu málo a to do Vánoc 2011 zbývají ještě necelé tři měsíce.

K prvním osloveným patřila vyhlášená horská letoviska Krkonoš a tam je situace opravdu zajímavá. Z 12 oslovených větších hotelů je průměrná obsazenost na Vánoce 2011 již 80%. Situace je o trochu lepší v menších horských chatách, kde je dosavadní obsazenost na letošní Vánoce 48%.

Naše doporučení je tedy celkem jasné. Pokud si chcete užít Vánoce na horách 2011, určitě neztrácejte čas, sedněte k telefonu a volejte nejlépe ještě dnes. Určitě oceníte horskou atmosféru Vánoc a příjemně si tak odpočinete od všedních starostí.

Vánoce na horách 2011

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*