Vánoce 2010

Vánoce 2010Vánoce 2010 jsou tu… pokud jste ještě školou povinni, jistě se těšíte. Jste v pracovním poměru a máte děti? No to už máte možná z Vánoc spíše smíšené pocity.

Tím nejdůležitějším pro Vánoce 2010 je jistě úspěšné překonání ekonomické krize s příslibem lepší budoucnosti. Krize nás postihla všechny a já jsem rád, že se prohlubování této krize zastavilo a že se lidé snaží lépe hospodařit se svými zdroji. Pokud to právě Vy ještě neděláte, měli byste začít. Ale zpátky k Vánocům, přeci jen tento článek není o ekonomické situaci ve státě.

Vánoce 2010 jsem začal vnímat již koncem září, kdy jsem poprvé v obchodním době zřel plné regály Vánočních kolekcí. Je to taková předzvěst shonu, který rok co rok přivádí davy zákazníků do obchodů.

Chcete být na Vánoce 2010 originální? Využijte svého talentu nebo dobrého nápadu a nekupujte hotové produkty jako jsou elektronika, oblečení, hračky. Zkuste pro změnu vymyslet něco originálního, co potěší a hlavně přetrvá u obdarované osoby… Vhodné je něco vyrobit, kde bude vidět Vaše umění či talent. Mnoho zajímavých dárků k Vánocům se dá vytvořit třeba z obyčejné fotografie. Zároveň takovýto dárek zahřeje zejména rodiče a prarodiče přímo u srdce a den po dni jim bude připomínat, že je zde někdo, kdo je má rád. O tom přeci Vánoce jsou…… nebo byli?

Jaké dárky budete vyrábět či kupovat na Vánoce 2010 Vy? Napište nám o nich do komentářů níže a inspirujte tak ostatní.

Vánoce 2010

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*