Vánoční

Vánoční ubrusy

Vánoční ubrusy

Vánoční ubrusy jsou nezbytným doplňkem vánoční tabule. Každý stůl, kde se chystá štědrovečerní večere by měl být opatřem vánočním ubrusem. Vzory vánočních ubrusů jsou díky novým technologiím dvacáteho století opravdu… Celý článek »

Háčkované vánoční ozdoby návody

Háčkované vánoční ozdoby návody

Háčkované vánoční ozdoby – návody. V tomto článku Vám přinášíme návody na háčkované vánoční ozdoby, respektive na háčkovaný vánoční zvonek a vločky, které jsou velmi pěknou ozdobou vánočního stromku. Jeden… Celý článek »

Vánoční dekorace 2010

Vánoční dekorace 2010

Stejně jako módní průmysl mají i Vánoce své módní trendy. Tyto trendy se nevyhýbají ani vánoční dekoraci pro rok 2010. A jaký trend má tedy vánoční dekorace 2010? Vánoční dekorace… Celý článek »

USB vánoční stromeček

USB vánoční stromeček

USB vánoční stromeček je vhodný spíše jako drobná dekorace k notebooku na cesty nebo jako vtipný dárek třeba kolegům v práci. Tento japonský umělý stromeček má bezpochyby jednu velkou výhodu…. Celý článek »

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení patří zejména ve 20. století neodmyslitelně k vánoční atmosféře. Znáte ten okouzlující pocit, když se v čase Vánoc procházíte osvětlenými ulicemi a z vánoční výzdoby a nespočtu světýlek… Celý článek »

Vánoční výzdoba

Vánoční výzdoba

Vánoční výzdoba je stejně jako mnoho dalších prvků Vánoc odlišná kraj od kaje, tedy spíše stát od státu. Velmi tomu napomáhá i druh náboženství v dané zemi preferovaný. My se… Celý článek »

Vánoční obrázky

Vánoční obrázky

Vánoční obrázky lze využít pro inspiraci při dekorování bytu či pokoje, pro tvorbu přání nebo také pro reklamní propagaci obchodu ve vánoční čas. Existuje mnoho galerií, kde vánoční obrázky můžete… Celý článek »

Háčkované vánoční ozdoby

Háčkované vánoční ozdoby

Háčkované vánoční ozdoby jsou nedílnou součástí českých příbytků v čase Vánoc již od nepaměti. V některých rodinách se výroba háčkovaných ozdob předává z generace na generaci. V dřívějších dobách, kdy… Celý článek »

Vánoční přání

Vánoční přání

Proč se vlastně používájí vánoční přání? Odpověď je jednoduchá. Ne vždy je možné být se všemi, které máte rádi o Vánocích a vánoční přání je jediným možným prostředkem jak dané… Celý článek »

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví…. mňam. No umíte si představit Vánoce bez vánočního cukroví? Já tedy ne a moje elektronická váha už se taky těší, že na ni zase několikrát stoupnu, abych zjistil,… Celý článek »