Vánoce

Počasí na Vánoce

Počasí na Vánoce

Počasí na Vánoce je každý rok otázkou, kterou si klademe již kolem listopadu. V posledních letech poměrně přibývá sněhu na Vánoce, což ocení zejména děti a ti z nás, kteří… Celý článek »

Vánoce na horách 2011

Vánoce na horách 2011

Trávit Vánoce na horách je specialitou posledních let, kdy mnoho z nás hledá vánoční změnu prostředí a vnímá konečně vánoční svátky jako dny klidu a pohody. Vánoce na horách v… Celý článek »

Omalovánky Vánoce

Omalovánky Vánoce

Omalovánky Vánoce jsou určeny především rodičům, kteří mají děti vě věku od 3-7 let. Omalovánky Vánoce je online sbírka obrázku pouze s černými obrysy k vytištění na všech domácích tiskárnách…. Celý článek »

Inspirace na Vánoce

Inspirace na Vánoce

Inspirace na Vánoce může být chápána hned několika způsoby. My se však zaměříme na způsob trávení Vánoc v jedné české průměrné rodině. Vánoce začínají pro tuto rodinu již koncem října,… Celý článek »

Vánoce zájezdy

Vánoce zájezdy

Chcete se podívat, jak se slaví Vánoce za našimi hranicemi? Zkuste využít některý z vánočních zájezdů. Zájezdy na Vánoce nabízí téměř všechny větší i menší cestovní kanceláře. Stačí si jen… Celý článek »

Vánoce u moře

Vánoce u moře

Pokud máte potřebu obzvláštnit si vánoční svátky, co říkáte tomu, strávit Vánoce u moře? Mě osobně se tato myšlenka moc nezamlouvá, protože Vánoce u moře pro našince ztrácejí své kouzlo… Celý článek »

Vánoční stromeček

Vánoční stromeček

Vánoční stromeček je asi tou nejdůležitější součástí Vánoc, tedy kromě samotných dárků pod ním. V Česku nemá vánoční stromeček dlouhou tradici. Poprvé jej postavil pro své přátele v roce 1812… Celý článek »

Vánoce na horách

Vánoce na horách

Vánoce na horách jsou opravdu krásné a to zejména ve chvíli, kdy bydlíte v nížině a po sněhu není na Štědrý den ani památky. V dnešní době nabízí mnoho soukromých… Celý článek »

Vánoce 2010

Vánoce 2010

Vánoce 2010 jsou tu… pokud jste ještě školou povinni, jistě se těšíte. Jste v pracovním poměru a máte děti? No to už máte možná z Vánoc spíše smíšené pocity. Tím… Celý článek »