Počasí na Vánoce

Počasí na VánocePočasí na Vánoce je každý rok otázkou, kterou si klademe již kolem listopadu. V posledních letech poměrně přibývá sněhu na Vánoce, což ocení zejména děti a ti z nás, kteří si Vánoce bez sněhu neumí představit.

Osobně patřím k těm, kteří milují sníh a věřím, že právě sníh vytváří tu správnou odpočinkovou náladu Vánoc. Počasí na Vánoce by tedy ideálně mělo vypadat takto. 20-30 cm sněhu, teploty kolem nuly a jasná obloha plná hvězd. Už jen při této představě, se mi spomaluje tep a upadám do příjemné nálady, kterou mi toto počasí na Vánoce dokáže připravit.

Zasněžené silnice na Vánoce však na druhou stránku jistě nepotěší řidiče, kteří musí trávit Vánoční svátky na silnici mimo své bydliště a bez své rodiny. To je asi to jediné, co se takovému počasí dá vytknout.

Výše jsem zmínil, že asi tu největší radost mají děti. Když jsem byl dítě, tak jsem sníh miloval víc než čokoládu a dokázal bych si na sněhu hrát i přes to, že mi už zimou cvakaly zuby a vše co jsem na sobě měl oblečené vypadalo jako bych to právě vytáhl z práčky, která neumí ždímat. V současné době mám malou dcerku a ta je ze sněhu stejně nadšená jako jsem býval já. Už kvůli ní si vždy přeji, aby počasí na Vánoce přineslo hodně sněhu místo spousty bláta.

Počasí na Vánoce

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*