Originální dárky

Originální dárkyOriginální dárky se snažíme vybírat pro své nejmilejší každý rok. Někdy se to povede okamžitě a někdy je to spíše boj s větrnými mlýny při vybírání toho nejvíce originálního dárku.

Originální dárek musí obdarovaného doslova šokovat a vyvolat v něm ty nejúžasnější pocity. Dáme Vám zde pár tipů na originální dárky, ale vězte, že pro každého nebudou vhodné.

Originální dárky pro kluky:

Star Wars – trenér telekineze
Hračka, kterou si každý kluk hned zamiluje a navíc ho bude i zdokonalovat! Dotyčný si nasadí speciální přístroj na hlavu, který snímá jeho mozkové vlny a „čte myšlenky“. Přístroj je bezdrátově propojen s válcem, kde je umístěno „vajíčko“. Koncentrací mysli, cvikem, pečlivostí a pílí může pohybovat vajičkem ve válci. Patentováno pod známkou STAR WARS. Koukněte na ukázkové video.

Originální dárky do rodiny:

Bezpečný kohoutek
Máte doma malé děti a bojíte se, že se mohou opařit teplou vodou z kohoutku? Případně se vám často stává, že si lehce opaříte ruce pod kohoutkem teplé vody? S touto geniální pomůckou se vám to již nestane. Kohoutek se pomocí speciální objímky přišroubuje k baterii a během 5 sekund vám tento speciální nástavec vždy přesně řekne, jestli je voda studená či teplá. Tento nástavec vám vždy osvítí buď červeně, nebo modře proud vody a bezpečně poznáte teplou od studené. Na internetu ho seženete přibližně za 650 Kč.

Originální dárky pro muže:

Binární hodinky Modern Silver
Náramkové hodinky Modern Silver, které jsou jako dělané na vaše zápěstí. Nápadný stříbrný design a ještě ciferník, který se jen tak nevidí. Asi Vám bude pár minut trvat, než přijdete na to, jak hodinky vlastně fungují a naučíte se na nich rozpoznávat čas, ale stojí to za to, jsou to hodinky s revolučním systémem ukazování času. A vašim přátelům doslova vypadnou oči z důlků. Stačí jim hodinky jen ukázat. S hodinkami dostanete i návod, aby seznamování proběhlo hladce. Hodinky se navíc dodávají v dárkovém balení.

Originální dárky

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*