Dárky pro ženy

Dárky pro ženyDříve jsme se věnovali výběru dárku pro muže a nyní je tedy řada na výběr dárků pro ženy. Jaké dárky pro ženy koupit či vyrobit?

V první řadě je třeba si přiznat, že ženy bývají méně náročné na dárky a jsou to přesně ti tvorové, kteří sice rádi přijímají, ale ještě více rozdávají. Když jde muž vybírat dárek pro ženu, tak jej většinou vybírá dle svého vkusu a to není vždy to nejlepší řešení. Pro příklad uvedu různé spodní prádlo, které muž vybírá dle atraktivnosti onoho kousku, ale už ho příliš nezajímá, že chození v takovém prádle může být ženě nepříjemné a nepohodlné.

Jak vybírat dárky pro ženy?

Velmi důležité před výběrem dárku je ženu dobře znát. Vědět jaké má ráda barvy, vůně, znát její záliby a i když se to může zdát nepodstatné, je dobré znát její názor na materiály a na přírodu. Takový kožich z pravého norka jistě neudělá radost ženě, která bojuje proti zabíjení zvířat, že? Možná je to až přehnaný příklad, ale je naprosto běžné, že muž daruje ženě naprosto nevhodný dárek jen díky neznalosti její osobnosti.

Muži mají při výběru dárku více možností, kterým směrem se ubrat, než je tomu naopak. Je to zejména potřebami žen, do kterých spadá kosmetika, relaxace a šperky. Ani jeden z těchto jmenovaných dárků ženu nikdy neurazí, ba naopak, vždy potěší. Muži by se však neměly spokojit pouze s touto „klasikou“, ale měly by v dnešní době ženu okouzlit originalitou svého dárku. Pozor! originalita neznamená utratit 10x víc peněz než minulý rok.

Být originální se vyplatí neboť většina žen má pochopení pro dekorativní „serepetičky“ a pokud jste trochu šikovní a kreativní, tak to pro Vás nebude jistě problém. Zejména ženy, které mají rádi dřevo budou vždy vděčné za dárek právě ze dřeva.

Tip na dárek pro ženu.

Vlastně to není úplně tip na samotný dárek, ale spíše na způsob předání tohoto dárku. V dnešní době jsou velmi moderním doplňkem domácností dřevěné truhly. Truhla je velmi vhodným prostorem také pro umístění dalších drobnějších dárků a navíc se dá vyplnit i sladkostmi. Okamžitě mě napadly zlaté čokoládové mince, které jistě v truhle budou vynikat a pokud máte děti, tak tam ani dlouho nevydrží. Na dně samotné truhly může být, například smotaný pergamen s pozvánkou na dovolenou nebo relaxační víkend či klíčky od nového vozu.

Vybíráte dárek pro ženu? Napište nám i ostatním, co jste pro ženu vybrali, níže do komentářů.

Dárky pro ženy

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*