Dárky pro muže

Dárky pro mužeUrčitě se při vánoční shonu setkáte s tím, že musíte hledat dárky pro muže. Ať již to je manžel, otec, děda či syn, existuje několik pravidel, podle čeho dárky pro muže vybírat.

Použitelnost

Muži jsou tvorové praktičtí a mají rádi dárky, které sami považují za použitelné pro jejich práci, koníčky či učení. Dárky pro muže by rozhodně neměly být z kategorie cetek a nesmyslů na vystavení, neboť to jsou pro ně pouze lapače prachu. Téměř každý muž ocení elektronické dárky, ale pozor! Muži jsou velmi v technických parametrech velmi osobytí a každý si myslí, že tomu rozumí nejlépe. Proto při výběru dárku pro muže doporučuji technické parametry elektroniky konzultovat při nejmenším s jedním dalším mužem.

Praktičnost

Tak na praktičnost dárku mají muži svůj vlastní názor. Když se jím nějaká „vymoženost“ líbí, najdou tisíce důvodů použití a tím se snaží dokázat ohromnou praktičnost právě tohoto dárku. Nemá cenu dávat se s mužem do sporu ohledně praktičnosti, neboť v době zápalu pro danou věc je „hluchý a slepý“.

Cena

O ceně za dárky pro muže nelze objektivně nic napsat neboť to opravdu závyslé na ekonomické situaci rodinného rozpočtu. Z vlastní zkušenosti však vím, že muži udělá větší radost jeden dražší dárek, který mu poskytne uspokojení v jeho zálibách než 100 dárků, které jsou sice darovány z lásky, ale využití nulové.

Vybíráte dárky pro muže? Inspirujte ostatní a napište, co jste vybrali níže do komentářů.

Dárky pro muže

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*