Dárky pro kluky

Dárky pro klukyDárky pro kluky patří bezesporu k těm, které se vybírají velmi snadno. Každé dítě, řekněme do věku 14 let má své oblíbené hrdiny, hračky, zájmy a potřebuje oblečení, které si do této doby nechá vybrat rodiči. Tento článek nebude samozřejmě o oblečení, ale o několika typech na dárky pro kluky a to ze světa hraček a zábavy. Pokud nehledáte nic originálního, pak neztrácejte čas jeho čtením.

Dárky pro kluky – pro nejmenší
Pro ty nejmenší kluky ve věku od 2-5 let mohu s klidným svědomím doporučit stavebnice Duplo od společnosti LEGO. Jedná se totiž o jednu z mála hraček, ke které můžete každý rok něco dokoupit a rozšířit tak možnosti dítěte, co všechno může postavit. Duplo jde velmi lehce spojovat k sobě a proto s tím děti nemají žádné problémy. Většina dílků je téměř nezničitelná, což z Lega Duplo dělá ideální a stálou hračku pro kluky. Duplo ví, že dárky pro kluky také musí být spojeni s jejími hrdiny a tak i zde najdete Lego Duplo např. s postavičkami z Toy Story (příběh hraček) nebo oblíbené Cars a mnoho dalších.

Dárky pro kluky – 6 až 14 let
Asi tento článek vypadá jako jedna velká reklama společnosti Lego, ale věřte mi, že mě za to neplatí. Nemohu však doporučit nic jiného než opět Lego. Lego má úžasnou vlastnost tisíce způsobů využití. Všechny dílky z různých druhů lega do sebe krásně zapadají a dárek pro kluka je to naprosto úžasný. Lego i pro tuto věkovou skupinu kluků splňuje přesně to, co kluci chtějí, tedy zábavu, více využití a hlavně své hrdiny, kterými jsou např. Harry Potter nebo hrdinové z Hvězdných válek a mnoho dalších. I přes vyšší cenu Lega od ostatních hraček je to velmi dobrá investice, neboť s Legem si kluk vydrží v extrémních případech hrát až do 18 let.

Vybíráte i vy dárky pro kluky? Napište ostatním níže do komentářů, jaké dárky pro kluky u vás zvítězili a inspirujte tak ostatní.

Dárky pro kluky

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*