Darky.cz

Darky.czDarky.cz je internetový obchod, který nabízí zboží mnoha výrobců a pro všechny věkové kategorie. Pokud jste však čekali něco originálního, pak Vás Darky.cz jistě zklamou. Jde pouze o jeden z tisíců obchodů, které nabízejí spíše reklamní předměty a zbytečné cetky než dárky, které byste na adrese tohoto jména čekali.

Ale zpátky k darky.cz. Mám-li hodnotit web jako takový, tak z funkční stránky se mu mnoho vytknout nedá. Vše je řazeno do kategorií, kde navíc v každé z nich najdete top 10 dárků v nejprodávanějším zboží. Web obsahuje i akční nabídky a výprodejové akce, což jistě nikoho neurazí. Navíc zde najdete dělení dárků nejen dle užití, ale také dle pohlaví, což Vás může rychleji inspirovat než procházením desítek kategorií.

Darky.cz však silně pokulhávají graficky. Stránky by snesli nejen modernější vzhled, ale také přehlednější a větší písmo. Ani kombinace modrého pozadí a oranžového písma není nijak šťastná, neboť z toho bolí oči a oranžová na modré je špatně čitelná.

Co nás tedy na darky.cz překvapilo? Je to jedna funkce, která je opravdu zajímavá pro šetřílky. U každého nabízeného zboží máte možnost jakéhosi hlídacího psa. S tímto jsme se již setkali, ale tento hlídací pes nehlídá dostupnost zboží, ale pokles ceny. Jakmile Vámi vybraný dárek bude zlevněn, vy se to dozvíte prostřednictvím e-mailu. To považujeme za největší plus webu darky.cz

Darky.cz

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*