Co k Vánocům?

Co k Vánocům?Co k Vánocům? To je otázka, ze které jistě mnoha z Vás přeběhne mráz po zádech. Nebojte, jako každý rok něco vymyslíte. Uvedeme pár typů na zajímavé dárky právě zde.

Co k Vánocům pro děti?

Tady ten výběr bude asi nejjednodušší. Škála hraček a potřebného oblečení je prostě obrovská. Osobně hračky rád vybírám v jednom kamenném obchodě, který má také své stránky. Na stránkách mají jen část sortimentu, ale je zde uveden kontakt a jistě budete, stejně jako já, překvapeni širokou nabídkou.

Co k Vánocům pro dospělého muže?

V tomto případě již výběr závisí spíše na jeho zájmech a koníčcích. My pro Vás máme jeden typ. Pokud jste to ještě nezkusili, zkuste muži darovat středověký zážitek formou večeře a středověkého vystoupení v krčmě v Dětenicích. Muž zde zažije dobu, kdy byla žena pouze prostředkem pro pobavení, celý večer Vás bude doprovázet tanec svůdných tanečnic, zažijete pořádnou žranici a ohňové vystoupení spolu s dobovou živou muzikou. Zážitek je to vskutku nezapomenutelný.

Co k Vánocům pro dospělou ženu?

Podobně jako u mužů, tak i u žen výběr dárku hodně záleží na jejích zájmech. Máme pro Vás však jeden typ, který jistě žádnou ženu neurazí. Jedinou podmínkou pro to, aby se ženě dárek líbil je jistá záliba ve vaření. Je to kurz vaření s jedním z předních českých kuchařů. Věřte mi, že i Vám to udělá radost, až se žena vrátí a bude si chtít vše vyzkoušet. Ochutnáte tak možná společně takové pokrmy, které jste ještě nikdy neměli.

Pokud jste vybrali jiný zajimavý dárek k Vánocům, napište o tom ostatním níže do komentářů.

Co k Vánocům?

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*